سوله آماده

فهرست مطالب

سوله آماده ❤️| قیمت سوله آماده | کاربردهای سوله آماده |مزایا

 

سوله آماده زمانی که سوله ها ساخته میشود سعی میشود که جزئیات آن را مطابق میل کارفرما ساخت و اجرا کرد. ساخت سوله با توجه به هدف و نیاز خاصی ساخته و اجرا میشوند. سوله آماده میتوانند بعد از مدتی تغییر کاربری بدهند اما از نظر ابعاد تغییری نخواهند کرد. این سوله ها سوله های آماده نام دارند این سوله ها طول و عرض و ارتفاع و کاربری قبلی خود را دارند و با نظر خریدار انطباق کاملا صد در صدی ندارند پس حتما در زمان خرید سوله آماده نهایت دقت را به خرج دهید و با مشاوره با کارشناسان زبده ما بهترین گزینه را برای کاربری خریداری نمایید مهمترین نکته در رابطه با این سوله ها نصب راحت و مستحکم آنها میباشد.

سوله آماده

 

مزایای استفاده از سوله آماده

مهمترین مزیت استفاده از این سوله علاوه بر ارزان بودن آن، صرفه جویی در وقت است. در صنایع و یا کارخانجاتی که سریعا سازه ای برای اجرا نیاز دارند. سوله آماده با نزدیکترین ابعاد و کاربری را با هدف شما دارند.

  1. انعطاف پذیری بالا
  2. ایمنی بالا در برابر عوامل مخرب محیطی
  3. توانایی اجرای سازه هایی با اشکال متنوع
  4. نمای زیبا
  5. طراحی بر اساس آخرین استانداردها
  6. قابلیت جابجایی و حمل و نصب مجدد

این سوله ها داری استحکام و ایمنی بالایی در برابر عوامل محیطی مخرب مانند زلزله ، برف، باد و.. را دارا هستند. همینطور استفاده از مصالح متنوع در ساخت، نمای زیبا، عایق کاری سقف و دیوارها و امکان طراحی از دیگر مزایای آن است.

معایب استفاده از سوله آماده

اسکلت فلزی بکار رفته در ساخت سوله های آماده یکی از عنصر مهم تاثیر گذار در قیمت آنها هستند در ساخت سوله و اجزای آن از فولادی استفاده مشود که تا 0.2 درصد کربن را داراست و مقاومت بسیار بالایی دارد و اگر در زمان نصب و جوشکاری آن دقت کافی بکار گرفته شود میتوان از آنها بطور مجدد استفاده کرد.

گاهی به صورت متری فروخته میشود و مقدار وزن آن از سالن های ساخت سوله نو کمتر است به عبارت دیگر آهن بصورت کیلویی فروخته نمیشود و بصورت متری قمت داده میشود پس حتما قبل از خرید سازه آماده وزن آن را کنترل کنید.

نکات حائز اهمیت در خرید سوله آماده عبارتست از:

. سال ساخت سوله

. کیفیت مواد استفاده شده در ساخت

. بررسی شرایط جوی محل احداث سوله

. چگونگی فرم ساخت سوله

. بررسی جنس خاک مورد نظر ساخت سوله

. دقت در اتصالات سوله

. زاویه برش سوله

. بررسی ابعاد سوله با توجه به کاربری آن

برای خرید سوله با هزینه کم و کیفیت بالا خریداری سوله آماده گزینه مناسبی است فقط به شرایط آب و هوایی جهت پیاده سازی آن دقت فرمایید.

کاربردهای سوله آماده

باتوجه به افزایش استفاده از سوله پیش ساخته  این نوع سوله ها دارای کاربردهای مختلف و متنوعی هستند. یکی از کاربردهای آن استفاده در ساخت گلخانه است.کاربرد دیگر آن در طراحی و ساخت سوله های تجاری است. در واقع این نوع از سوله ها با ظرافت خاص و زیبا برای ساختن مکانهایی مانند مرکز خرید، محیط ادارات، انواع نمایشگاهها و بیمارستان ها و… مورد استفاده متقاضیان قرار میگیرند.

کاربرد دیگر آن ساخت ورزشگاه است برای تامین فضای مورد نیاز ورزشگاه ها از سوله های مقاوم و بدون ستون استفاده میشود. همچنین از سوله پیش ساخته  برای دامپروری، نگهداری از ماشین الات کشاورزی و دامداری و محصولات کشاورزی استفاده خواهد شد. لازم به ذکر است که این سوله ها که جهت این مصارف مورد استفاده کاربران قرار می گیرند باید از انواعی که دارای شیب جلو به عقب سقف برای نور گیر شدن محوطه می باشد انتخاب و خریداری شود.

قیمت گذاری سوله پیش ساخته

قیمت گذاری در سوله پیش ساخته یا هرگونه سوله دیگر با توجه به قیمت مصالح بخصوص قیمت فولاد طبق بازار جهانی محاسبه میشود و البته میدانیم که لزوم وجود نیروی انسانی از هرچیز دیگر در یک پروژه واجبتر است پس هزینه منابع انسانی هم یکی از مهمترین پارامترها در تعیین قیمت سوله است.

عوامل موثر در قیمت ساخت سوله

قیمت ساخت سوله به عواملی چون متراژ دهانه سوله، کاربرد سوله، محل احداث سوله، نما، مصالح داخلی، ماشین آلات مورد استتفاده، وزن، فوندانسیون، پوشش سقف، نوع فولاد، ابعاد و…. بستگی دارد.

 

بچه سوله

بچه سوله

بچه سوله چیست؟ بچه سوله چه کاربردی دارد قیمت اینکه سوله چیست و چه کاربردی دارد در سایت بطور کامل و جامع بیان شده است

مراحل ساخت سوله صنعتی

مراحل ساخت سوله صنعتی

جهت ساخت سوله صنعتی زیر نظر سازمان صنایع مراحل زیر طی می گردد: سوله‌ها یکی از مهم‌ترین سازه‌های صنعتی هستند و انواع مختلفی دارند. سوله‌ها

مراحل سوله سازی

مراحل سوله سازی

مراحل سوله سازی چیست؟ آموزش مراحل سوله سازی – پانل کاران مراحل سوله سازی :قصد داریم در این مقاله آموزشی تمامی نکاتی که برای مراحل