فروش ساندویچ پانل

فروش ساندویچ پانل

ساندویچ پانل

 

برای خرید ساندویچ پانل و حتی مشاوره درخصوص خرید و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت پانل کاران در تماس باشید .

فروش ساندویچ پانل دیواری و سقفی

برای اجرای هر سازه ای قطعا به این دو مدل ساندویچ پانل نیاز پیدا خواهید کرد. تفاوت انواع سقفی و دیواری در طراحی نحوه اتصال، ساختار و عایق بودن در برابر رطوبت است که باعث می شود تا هر کدام تنوع و کاربرد خاص خود را داشته باشند.

ساندویج پانل سقفی به دلیل بارش باران و برف بایستی مقاومت بیشتری در برابر نفوذ آب داشته باشند. ضخامت هر دو تقریبا یکسان است اما پانل های سقفی با طول و عرض غیر مفید بیشتر ساخته تولید می شود. اتصالات مختلفی برای پانل ها طراحی می شود که نوع پیچ مخفی تنها در ساندویچ پانل دیواری برای زیبایی بیشتر طراحی شده است و در مدل های سقفی نیز بایستی همپوشانی کاملی میان پانل ها برقرار باشد.

ساندویچ پانل دیواری و سقفی پرفروش ترین محصول تولید شرکت پانل کاران است که بر حسب موقعیت جغرافیایی و شرایط سازه امکان سفارش با طراحی خاص برای مشتری وجود دارد.

فروش پانل ضد حریق

خصوصیت ویژه ساندویچ پانل های ضد حریق پایین بودن ضریب هدایت حرارتی است که باعث مقاومت بالای سازه در زمان آتش سوزی می شود. همان طور که می دانید پانل ها دارای ساختار سه لایه هستند که مواد لایه میانی نقش عایق را ایفا می کنند در مورد پانل های ضد حریق لایه میانی از پشم سنگ و یا فوم پلی اورتان تغییر یافته که حاوی ترکیبات هالوژن است پر می شود. برای مکان های که درجه حرارت محیط بسیاربالا است، نظیر سوله های صنعتی که کوره های ذوب فلزات در آن قرار دارد از پانل های ضد حریق استفاده می شود. ساندویچ پانل ضدحریق تولید شده توسط شرکت تولیدی پانل کاران با ضریب اطمینان بالا و قیمت های بی رقیب به فروش می رسد.

بچه سوله

بچه سوله

  اینکه سوله چیست و چه کاربردی دارد در سایت به طور کامل و جامع

مراحل سوله سازی

مراحل سوله سازی

  مراحل سوله سازی: قصد داریم در این مقاله آموزشی تمامی نکاتی که برای مراحل

پشم سنگ

پشم سنگ

  اینکه دقیقا پشم سنگ چیست و چه کاربردی دارد و در کجا استفاده می شود