فروش ساندویچ پانل

فهرست مطالب

فروش ساندویچ پانل | فروش ساندویچ پانل دیواری – پانل کاران

برای فروش ساندویچ پانل و حتی مشاوره درخصوص خرید و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت پانل کاران در تماس باشید .

فروش ساندویچ پانل دیواری و سقفی

برای اجرای هر سازه ای قطعا به این دو مدل ساندویچ پانل نیاز پیدا خواهید کرد. تفاوت انواع سقفی و دیواری در طراحی نحوه اتصال، ساختار و عایق بودن در برابر رطوبت است که باعث می شود تا هر کدام تنوع و کاربرد خاص خود را داشته باشند.

ساندویج پانل سقفی به دلیل بارش باران و برف بایستی مقاومت بیشتری در برابر نفوذ آب داشته باشند. ضخامت هر دو تقریبا یکسان است اما پانل های سقفی با طول و عرض غیرمفید بیشتر ساخته تولید می شود. اتصالات مختلفی برای پانل ها طراحی می شود که نوع پیچ مخفی تنها در ساندویچ پانل دیواری برای زیبایی بیشتر طراحی شده است و در مدل های سقفی نیز بایستی همپوشانی کاملی میان پانل ها برقرار باشد.

ساندویچ پانل دیواری و سقفی پرفروش ترین محصول تولید شرکت پانل کاران است که بر حسب موقعیت جغرافیایی و شرایط سازه امکان سفارش با طراحی خاص برای مشتری وجود دارد.

فروش پانل ضد حریق

خصوصیت ویژه ساندویچ پانل های ضد حریق پایین بودن ضریب هدایت حرارتی است که باعث مقاومت بالای سازه در زمان آتش سوزی می شود. همانطور که میدانید پانل ها دارای ساختار سه لایه هستند که مواد لایه میانی نقش عایق را ایفا می کنند در مورد پانل های ضد حریق لایه میانی از پشم سنگ و یا فوم پلی اورتان تغییر یافته که حاوی ترکیبات هالوژن است پر می شود. برای مکان های که درجه حرارت محیط بسیاربالا است، نظیر سوله های صنعتی که کوره های ذوب فلزات در آن قرار دارد از پانل های ضد حریق استفاده می شود. ساندویچ پانل ضدحریق تولید شده توسط شرکت تولیدی پانل کاران با ضریب اطمینان بالا و قیمت های بی رقیب به فروش میرسد.

بچه سوله

بچه سوله

بچه سوله چیست؟ بچه سوله چه کاربردی دارد قیمت اینکه سوله چیست و چه کاربردی دارد در سایت بطور کامل و جامع بیان شده است

مراحل ساخت سوله صنعتی

مراحل ساخت سوله صنعتی

جهت ساخت سوله صنعتی زیر نظر سازمان صنایع مراحل زیر طی می گردد: سوله‌ها یکی از مهم‌ترین سازه‌های صنعتی هستند و انواع مختلفی دارند. سوله‌ها

مراحل سوله سازی

مراحل سوله سازی

مراحل سوله سازی چیست؟ آموزش مراحل سوله سازی – پانل کاران مراحل سوله سازی :قصد داریم در این مقاله آموزشی تمامی نکاتی که برای مراحل