انواع ساندویچ پانل های سقف

فهرست مطالب

انواع ساندویچ پانل های سقف |4 مدل انواع ساندویچ پانل های سقف

انواع ساندویچ پانل های سقف برای راه حل های رنگارنگ، بادوام، زیبایی شناختی، سریع، مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست در پوشش های سقفی تولید می شوند که نیازهای پروژه های معماری را برآورده می کند. با استفاده از مواد پرکننده (PUR، PIR، Rockwool) با ضخامت های مختلف، ساندویچ پانل ها را با سطوح فلزی با فرم های مختلف و گزینه های رنگی غنی تولید می کند.

1-ساندویچ پانل درپوش خورشیدی

هدف ساندویچ پانل درپوش خورشیدی، کمک به کاهش اثرات تغییرات آب و هوایی برای سال های آینده با راه حل های ساختمانی آسان، سریع و کارآمد است.

انواع ساندویچ پانل سقف
ساندویچ پانل درپوش خورشیدی
  1. با سیستم گیره ویژه Solar Capped Panel، ساندویچ پانل های خورشیدی را می توان مستقیماً بدون سوراخ کردن سطح ساندویچ پانل نصب کرد.
  2. با حذف خطرات خوردگی و عایق رطوبتی ناشی از سوراخ های پیچ در ساختمان ها، یکپارچگی ساختاری سقف ها حفظ شده و عمر ساختمان افزایش می یابد.
  3. با طراحی آن که امکان نصب در شیب کم را فراهم می کند، کاهش هزینه ای در ساخت و ساز فولادی ایجاد می کند.
  4. با ضمانت تا 20 سال، پنل درپوش خورشیدی، محافظت عالی در برابر آتش و همچنین راندمان حرارتی بی نظیر و صرفه جویی در انرژی را ارائه می دهد.
  5. این یک جایگزین 100٪ پایدار برای ساختمان ها با نورپردازی پیشرفته روز و سیستم انرژی خورشیدی، سقف یکپارچه خود ارائه می دهد.
  6. ساختاری سازگار با ماژول های فتوولتائیک سلولی 60 و 72 دارد.
  7. امکان نصب با شیب کم و کاهش هزینه در ساخت و ساز فولادی.

 

2-پانل سقف غشایی

برای استفاده ایمن در پوشش سقف تراس طراحی شده است.

بچه سوله

بچه سوله

بچه سوله چیست؟ بچه سوله چه کاربردی دارد قیمت اینکه سوله چیست و چه کاربردی دارد در سایت بطور کامل و جامع بیان شده است

مراحل ساخت سوله صنعتی

مراحل ساخت سوله صنعتی

جهت ساخت سوله صنعتی زیر نظر سازمان صنایع مراحل زیر طی می گردد: سوله‌ها یکی از مهم‌ترین سازه‌های صنعتی هستند و انواع مختلفی دارند. سوله‌ها

مراحل سوله سازی

مراحل سوله سازی

مراحل سوله سازی چیست؟ آموزش مراحل سوله سازی – پانل کاران مراحل سوله سازی :قصد داریم در این مقاله آموزشی تمامی نکاتی که برای مراحل