انواع ضخامت ساندویچ پانل ها

انواع ضخامت ساندویچ پانل ها

انواع ضخامت ساندویچ پانل ها

انواع ضخامت ساندویچ پانل ها به ترتیب ۵، ۶، ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۵ سانتی‌متر و عرض ۱۱۷ سانتی متر است. طول ساندویج پانل ها متغیر است و بر حسب سفارش مشتری تولید می‌شود.

کاربرد ساندویچ پانل

کاربرد ساندویچ پانل در ساخت سردخانه‌، سالن های ورزشی، سازه های پیش ساخته، ویلاسازی، پوشش سقف و پوشش دیوار یک سازه، کانکس، کانتینر، استخرسازی و غیره است. پانل‌ها مزایای زیادی دارند.
_قابل بازیافت به محیط زیست هستند.
_باعث آلودگی محیط  نمی شوند.
در یک پانل فوم میان دو ورق به صورت فشرده تزریق شده و سبب جلوگیری از ورود هوای گرم و سرد، رطوبت، حشرات موذی و غیره به داخل یک سازه می شوند.

از جمله مشخصات فنی پانل این است که در ضخامت‌های ۵، ۶، ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۵ سانتی‌متر و به عرض ۱۱۷ سانتی متر و طول متغیر بر حسب سفارش مشتری تولید می‌گردد. جنس ورق‌های پوششی می‌تواند از ورق‌های گالوانیزه ساده یا رنگی، آلومینیوم ساده یا رنگی، فویل آلومینیوم و یا کاغذ کرافت باشد. فوم داخل ساندویچ پانل نیز از جنس پلی اورتان با وزن مخصوص معادل ۲۵ تا ۶۰ کیلوگرم بر متر مکعب است.

برای خرید و اطلاعات بیشتر در خصوص ساندویج پانل با شماره 09125889810 تماس بگیرید.

مقایسه ورق‌های استفاده شده در ساندویچ پانل

جنس ورق های یک پانل عمومآ از آلومینیوم، آلوزینگ، گالوانیزه است. جنس ساندویچ پانل سقفی در مقایسه با ساندویچ پانل دیواری از ورقهای  آلوزینک است که شامل ترکیباتی نظیر روی، سیلیکون، آلومینیوم بوده و ضخامت آن بین ۴ الی ۱۰ سانتی متر و طول آن از ۲ تا ۱۲ متر، عرض آنها برابر ۱٫۱۶ سانتی متر و عرض مفیدشان برابر ۱٫۰۱ سانتی متر است. ضخامت ساندویچ پانل دیواری بین ۴ تا ۱۵ سانتی متر متغیر بوده و دارای عرضی به اندازه ۱٫۰۸ سانتی متر و عرض مفیدی برابر ۱٫۰۱ سانتی متر است. وزن ساندویچ پانل‌ها بر اساس موادی که در تهیه آنها بکار رفته و وزن عایق و ورق به کار رفته متفاوت است.

 

انواع ضخامت ساندویچ پانل ها

 

 

 مشخصات انواع ورق ساندویچ پانل

ورق آلوزینک (روی و آلومینیوم ) ضخامت ۰٫۵الی ۰٫۷ میلیمتر، عرض ثابت ۱٫۰۸ متر، طول بین ۲ تا ۱۲ متر طبق سفارش مشتری
ورق آلومینیوم پیش رنگ ضخامت ۰٫۵الی ۰٫۷ میلیمتر، عرض ثابت ۱٫۰۸ متر، طول بین ۲ تا ۱۲ متر بر اساس سفارش مشتری
ورق گالوانیزه ضخامت ضخامت ۰٫۵الی ۰٫۷ میلیمتر ،عرض ثابت ۱٫۰۸ متر طول بین ۲ تا ۱۲ متر بر اساس سفارش مشتری
رنگهای این ساندویچ پانل ها متنوع بوده و به صورت کوره ای می باشد و نوع پوشش آن براساس دورو ورق ، یکرو ورق یک رو فویل، یک رو نایلون،یک رو ورق یک رو کاغذ ، دورو نایلون، دور کاغذ، دورو فویل و فوم مورد استفاده برای عایق این ورق ها عایق پلی یورتان با دانسیته ۲+_ ۴۰ کیلو گرم بر متر مکعب می باشد.

مشخصات فنی ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل های سقفی ضخامت ۴ الی ۲۰سانتی متر، عرض ساندویچ پانل ثابت و استاندارد است، اما طول پانل ها کاملا می تواند متغیر و دلخواه مشتری و حداکثر طول ۱۲ متر باشد، به این معنی که بنا به درخواست مشتری تولید می گردد و این امکان به مشتری کمک می نماید تا کاهش قابل توجهی در هزینه حمل، نصب و دورریز به عمل آورند.
ساندویچ پانل ها از ۵ لایه تشکیل می شود، لایه محافظ درونی و بیرونی بوده و دو لایه چسب مخصوص جهت اتصال لایه های محافظ بیرونی و عایق پلی یورتان بکار برده می شود.
فوم های استفاده شده در داخل ساندویچ پنل ها نیز از جنس فوم پلی اورتان با دانسیته ۴۰ کیلوگرم بر متر مکعب است.

 

بچه سوله

بچه سوله

  اینکه سوله چیست و چه کاربردی دارد در سایت به طور کامل و جامع

مراحل سوله سازی

مراحل سوله سازی

  مراحل سوله سازی: قصد داریم در این مقاله آموزشی تمامی نکاتی که برای مراحل

پشم سنگ

پشم سنگ

  اینکه دقیقا پشم سنگ چیست و چه کاربردی دارد و در کجا استفاده می شود