چرا باید از ساندویچ پانل استفاده کرد؟

چرا باید از ساندویچ پانل استفاده کرد؟

چرا باید از ساندویچ پانل استفاده کرد؟

 

چرا باید از ساندویچ پانل استفاده کرد؟

چرا باید از ساندویچ پانل استفاده کرد؟ در این مقاله اطلاعات لازم در خصوص استفاده از ساندویچ پانل و لزوم اجرای آن به طور کامل بیان شده است که با ارائه 4 دلیل اصلی استفاده از ساندویچ پانل به تفضیل شرح داده می شوید.

 

 

چرا باید از ساندویچ پانل استفاده کرد؟
با مشاوران پانل کاران در تماس باشید. 

02177712017—-09125889810

 

  1. هزینه:

ساختن یک ساختمان در سطوح مختلف نیاز به هزینه های زیادی دارد، یک سرمایه گزار یا پیمانکار باید براورد هزینه های لازم در اجرای پروژه را به حداقل برساند، اما ساندویچ پانل از ان دسته متریالی است که از لحاظ هزینه برای ساخت و ساز پیشنهاد می شود چرا که قیمت بسیار پایینی نسبت به کیفیت بالای خود دارد و در واقع مورد استقبال کار فرمایان قرار می گیرد.

  1. زمان ساخت:

یک ساختمان با نمای سنگی برای ساخت ممکن است تا 8 الی 9 ماه طول بکشد اما یک ساختمان با نمای ساندویچ پانل کمتر از نصف این زمان را لازم دارد. سرمایه دار برای اینکه زودتر بتواند سرمایه خود را به دست آورد نیازمند این است که پروژه هرچه زودتر به اتمام برسد.

  1. فرایند ساخت و پروسه به حداقل رساندن هزینه ها:

اگر ساختمان نمای سنگی باشد نیازمند این است که با گچ و آجر ملات و دیگر مصالح ساخته شود که نیازمند آب است اما ساندویچ پانل یک پروژه خشک به حساب می آید که فقط فرایند مونتاژ، روکش، پیچ نیاز دارد.

  1. قیمت ساندویچ پانل چقدر است و ارزان ترین آن در کجاست؟

هزینه خرید بستگی به ضخامت کلی محصول و مواد هسته عایق حرارتی آن دارد. بودجه استفاده از ساندویچ پانل هسته EPS است. با این حال، برای عملکرد طولانی مدت بهتر و کم تر کردن هزینه ها، پانل هایی با ضریب هدایت حرارتی برتر انتخاب بهتری هستند(مانند ساندویچ پانل های PIR-core).

چنان که قصد خرید ارزان ترین ساندویچ پانل با بهترین کیفیت را دارید، بهتر است از متخصصان ما مشاوره بگیرید تا تمامی سوالات احتمالی و نکات اصولی به شما عزیزان داده شود تا ما هم در نتیجه پروژه ی با کیفیت شما سهیم باشیم.

 

بچه سوله

بچه سوله

  اینکه سوله چیست و چه کاربردی دارد در سایت به طور کامل و جامع

مراحل سوله سازی

مراحل سوله سازی

  مراحل سوله سازی: قصد داریم در این مقاله آموزشی تمامی نکاتی که برای مراحل

پشم سنگ

پشم سنگ

  اینکه دقیقا پشم سنگ چیست و چه کاربردی دارد و در کجا استفاده می شود